Global Otomotiv Pazarı

Spring, hayatımızdaki su krizini sona erdirme misyonuyla, aylık bağış yapanlardan oluşan tutkulu ve kararlı bir gruptur. Dünyanın 100'den fazla ülkesinden sizin gibi insanlar, birlikte çalıştığımızda ne kadar durdurulamaz olduğumuzu kanıtlamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Temiz su çocukların, özellikle de kızların okulda kalmasına yardımcı olur.

Su toplamak için daha az zaman, sınıfta daha fazla zaman demektir. Okulda temiz su ve uygun tuvaletler, genç kızların her ay bir hafta evde kalmak zorunda olmadıkları anlamına gelir.
Natalia'nın köyünde temiz su musluğu olmadan önce, genellikle okula gidecek vakti olmuyordu. Şimdi, her gün okula gidiyor ve yerel Su Komitesi'nin başkanı. Ve o daha yeni başlıyor. dedi Polito

Su krizini nasıl çözeceğiz?

İster kuyu, ister boru sistemi, BioSand Filtresi veya yağmur suyu toplama sistemi olsun, çalıştığımız her yerde en iyi sürdürülebilir çözümü bulmak için yerel uzmanlar ve topluluk üyeleriyle birlikte çalışıyoruz. Finanse ettiğimiz her su noktası için ortaklarımız sanitasyon ve hijyen eğitimlerini koordine ediyor ve suyun yıllarca akmasına yardımcı olmak için yerel bir Su Komitesi kuruyor.

Yorum Yarınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bizlerle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara